Menu
0 Comments

Cattle and Crops – Kistarter

Vítám všechny příznivce naší skupiny a hry Cattle and Crops. Dnešním dnem nám uvolnili dlouho očekávané video ze hry. Ve videu ukazují práci dynamického terénu, počasí a veškeré polní práce (orba, kultivace, hnojení, postřik a sklizeň). Jako další informaci sdělili že spouští projekt na www.kickstarter.com, někteří jistě víte o co jde, pro ty, kteří tuto stránku neznají bude právě tento článek. Vysvětlím o co jde, proč to tak dělají a snad vše kolem toho… Více v článku


Samotnému videu se zde věnovat nebudu (článek k videu zde), budeme psát o tom co je kickstarter, k čemu to slouží, co získáte a tak. Kickstarter je webová stránka, kde můžete prezentovat svůj projekt a požádat lidi (fanoušky) aby vám přispěli. Budu popisovat konkrétní případ hry Cattle and Crops. Na hře pracují zkušení lidé, kteří mají zkušenosti s modifikacema do hery Farming Simulator (CoursePlay, GearBox, DriveControl). Jako vývojářské studio nemají žádného investora ani vydavatele. Do vývoje už investovali více jak 40000 hodin práce. Nyní už jim dochází finanční prostředky, proto založili projekt na kickstarteru.


Jako cílovou částku si dali 75 000 euro. Pro některé to je jistě strašlivá částka, ale ve vývoji her to není nic velkého. Pojďme si říct na co se peníze mají použít. Peníze jsou potřeba pro dokončení první verze hry v požadovaném časovém rozsahu a mapách. Pokud se podaří vybrat peníze navíc, budou použity na rozšíření vývojářského týmu o nové kolegy. To by se mělo promítnout do většího herního obsahu.


 

Každý kdo zakládá projekt na kickstarteru nastaví cílovou částku, ale také za jaké částky jsou jaké odměny. Pojďme si tedy vypsat nějaké ty částky a odměny z projektu Cattle and Crops.

 • Cena příspěvku: 22 euro a více

Za tuto cenu získáte:

 1. Cattle and Crops – Konečnou verzi 1.0 (Digitální distribuci)
 2. Exkluzivní traktor do hry (ve verzi 1.0)
 3. Jméno v titulcích (dle vaší volby)
 • Cena příspěvku: 27 euro a více

Za tuto cenu získáte:

 1. Cattle and Crops – Předběžný přístup (Digitální distribuce)
 2. Cattle and Crops – Konečnou verzi 1.0 (Digitální distribuci)
 3. Exkluzivní traktor do hry (ve verzi 1.0)
 4. Jméno v titulcích (dle vaší volby)
 • Cena příspěvku: 55 euro a více

Za tuto cenu získáte:

 1. 2 roky všechny DLC zdarma
 2. Cattle and Crops – Předběžný přístup (Digitální distribuce)
 3. Cattle and Crops – Konečnou verzi 1.0 (Digitální distribuci)
 4. Exkluzivní traktor do hry (ve verzi 1.0)
 5. Jméno v titulcích (dle vaší volby)

 

Toto byl pouze výpis některých odměn, je jich mnohem více.


 

Jistě se ptáte jak je to s placením. Peníze budou vývojářům vyplaceny po dosažení cílové částky. Pokud se cílová částka nevybere v termínu, peníze vám budou vráceny zpět. Což je celkem bezpečné a logické :-)…

 

Doufám že se vám článek líbil a dočetli jste se vše co jste potřebovali…

Share This: