Menu
0 Comments

DevBlog – Zvířata

Ahoj farmári!

Ako sme sa dostali ešte bližšie k vydaniu Farming Simulator 17, odhaľujeme zaujímavé nové funkcie tejto hry v “dev blogoch”. Minule sme hovorili o pestovaní nových plodín – teraz by sme chceli predstaviť zvieratá ktoré budete chovať a tiež o ich preprave a predaji !


Ak si chcete oddýchnuť od zberu plodín, alebo, ak to jednoducho nie je vaše zameranie, môžete sa postarať o zvieratá na farme. Zvieratá ktoré sú dostupné vo Farming Simulator 17 sú kravy, ovce, sliepky a, prvýkrát v sérii, ošípané!

Přeprava

V Farming Simulator 17, si môžete prepraviť zvieratá ktoré ste si kúpili. Aby ich bolo možné prepraviť, budete potrebovať vlek na zvieratá a zaistiť že sa nachádza blízkosti predajcu zvierat.

Niekedy nemusíte mať čas na prepravu svojich novo kúpených zvierat, alebo jednoducho nemáte požadovaný vlek. Ak je tomu tak , predajca dobytku môže priniesť zvieratá na vašu farmu – za nejaký poplatok!

Budete tiež musieť prepravovať nejaký ten tovar , ktorý vaše zvieratá produkujú. Aj keď sa vaše kravské mlieko predáva automaticky , každý deň budete musieť dopraviť vlnu na paletách do miestnej práčovne.


14067781_638324209668221_4692377658220753047_o

Živočíšna výroba

Vaša práca nekončí len pri nákupe zvierat a ich prevážaní. Musíte sa aj postarať o svoje zvieratá!


V prvom rade sú tu nejaké veci ktoré si treba zapamätať, Každé zviera potrebuje jedlo a vodu. Budete tiež musieť meniť postieľku kráv a u ošípaných slamu pomocou ventilátora. Vyčistite priestor na kŕmenie. Akonáhle sa vaše zvieratá budú cítiť dosť šťastne, začnú sa množiť a zvýšia celkovú populáciu zvierat na vašej farme. Navyše, pri dobrej starostlivosti o zvieratá sa zvýši ich produktivita (ako je kravské mlieko a ovčia vlna).

Vlastniť ošípané a kravy , tiež znamená , že budú produkovať hnoj a močovinu. Ktoré môžete využiť na pohnojenie svojich polí na vylepšenie ich výnosu.


Výnimkou sú Slepice! Pri začatí na farme, budete už vlastniť niekoľko slepíc. Sú to najjednoduchšie zvieratá na chov, pretože nakladú vajíčka aj bez toho aby ste museli čokoľvek robiť. Vajcia po pozbieraní môžete predať na vybraných lokalitách.


14068588_638324376334871_5178790958522199550_o

Ošípané

Prvýkrát v sérii, sa môžete postarať o ošípané v Farming Simulator 17! Kŕmenie je obzvlášť dôležité, pretože sú v prvom rade na množenie a predávanie za peniaze. S cieľom maximalizovať rast, budete ich musieť kŕmiť vyváženou stravou skladajúca sa zo všetkých týchto typov výživy:
  • 50% Základná potravina: Kukurica
  • 25% Obilia: Pšenica alebo jačmeň
  • 20% Bielkovín: Repka alebo slnečnica, alebo sójové bôby
  • 5% Okopanín: Zemiaky alebo cukrová repa
Máte tiež možnosť nakúpiť vrecia s dokonalou vyváženou potravou priamo z miestneho obchodu, aj keď budete ich musieť ručne dopraviť ich do prístrešku ošípaných. Vďaka za čítanie štvrtého dev blogu o Farming Simulator 17 – V budúcich dev blogov bude ešte viac zaujímavých funkcií na ktoré môžete tešiť!

Share This: