Menu
0 Comments

DevBlog – Systém misí

Ahoj farmári!

Kedže sme blízko vydania Farming Simulator 17, budeme uvoľňovať veľa online obsahu aby sme povzbudili vašu chuť k hraniu pred vydaním hry. To zahŕňa veľa dev blogov, ktoré budú obsahovať niektoré veci z nových mechanik a funkcií, ktoré môžete očakávať v týchto nadchádzajúcich článkoch.


V týchto dev blogoch, budeme pokrývať celý rad rôznych tém. Medzi ne patria:
  • Nový obsah
  • Nové herné mechaniky
  • Nové vozidlá
  • Nové značky
  • Nové prostredie
  • …a viac!
Na štart tejto serií dev blogov , by sme chceli stručne opísať nový systém misií vo Farming Simulator 17.

Výzvy na poliach

V predchádzajúcich seriách Farming Simulator, ste mohli naraziť na prázdne polia, ktoré bolo možné kúpiť iba pre seba. Tentoraz veci budú fungovať trochu inak!


Pri prezeraní podrobností pola na predaj, zobrazia sa vám dve možnosti – kúpa pola , alebo prijať misiu pre súčasného vlastníka – NPC, ktoré vám môžu pomôcť získať peniaze! Ich polia budú mať vlastné prírodné poľnohospodárske cykli a ich úlohy by mohli zahŕňať siatie, hnojenie, zber a ďalšie! Každý cieľ je skutočným zážitkom poľnohospodárstva.


13735156_623281171172525_8533218447794451494_o
Pred začatím práce, budete sa vám zobrazia všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete na dokončenie misie, vrátane:
  • Platba – výplata ,daná po úspešnom ukončení misie.
  • Dopravné prostriedky a zariadenia – Ktoré sú potrebné pre danú úlohu, budú dispozícii po dobu trvania misie.
  • Pracovná náplň – Súčasný majiteľ pola vám dá stručný popis čo treba urobiť.

Stlačením tlačidla „Štart“, zapnete vybranú misiu. Následne sa všetky potrebné vozidlá a zariadenia objavia pred vami. Pretože sa často bude jednať o príliš drahé prístroje na nakúpenie pre seba na splnenie misií. Skvelý spôsob, ako sa ich naučiť používať!


Tieto misie sú časovo obmedzené a dostanete bonusové odmeny založené na tom, ako dlho vám to trvá. Ak nie ste schopní dokončiť prácu v stanovenom čase, Nesplníte danú misiu a nebude vám zaplatená.


13717233_623285124505463_474704895691718245_o

Získajte Vernosť/Lojalitu

Ak ste schopní dokončiť úlohu včas, Dostanete dohodnuté odmeny a bonus rýchlosti. Rovnako ako finančnú platbu, budete tiež získať lojalitu/vernosť s poľnohospodárom – NPC, ktorý vlastnil pole.


Čím väčšiu lojalitu/vernosť máte s konkrétnym poľnohospodárom, tým väčšiu zľavu dostanete, pokiaľ ide o nákup nehnuteľnosti tak tiež. Čím viac misií si vezmete s každým farmárom, tým viac lojality/vernosti budete získavať!


Existuje mnoho rôznych poľnohospodárov – NPC ktorý ponúkajú rôzne misie vo Farming Simulator 17, Každý má svoju vlastnú osobnosť a ponuku prác. Ak s nimi získate lojalitu/vernosť s každým, zistíte, že je oveľa jednoduchšie rozšíriť veľkosť vašej farmy.

Vďaka za čítanie nášho prvého Farming Simulator 17 dev blogu. Môžete sa tešiť na viac informácií o zaujímavých funkcií, dodatkov a vylepšení!

Uvidíme sa nabudúce,
GIANTS Software

Share This: